Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kurzy Nordic Walking 

Z důvodu omezeného počtu začátečníků ve skupině je nutná rezervace Vašeho místa nejpozději den předem do 18 hod. Bude-li již termín obsazen, nabídnu Vám náhradní. Kdo má předplatné na lekce NW, svou účast ani neúčast předem hlásit nemusí. Termíny a místa srazů zde postupně doplňuji. V případě deštivého počasí se lekce ruší. Mimo zde uvedené termíny je možné objednat si skupinovou výuku pro uzavřenou společnost při minimálním počtu tří zájemců. V takovém případě je účtována cena dle ceníku. Na případné dotazy ke skupinové výuce NW Vám ráda odpovím, kontaktujte mne e-mailem. Mapku srazu v případě nejasností pošlu e-mailem na vyžádání.

Rezervace: SMS na tel.:732737985 nebo E-mail:jitka.sikulova@centrum.cz

 

              

Termíny skupinových kurzů: 

Listopad 18 - Březen 19

Sobota 19.1.19/ 14:45 - 16:15             

Sraz: Staré Čívice, parkoviště před prodejnou COOP. Pozor, z důvodu příjezdu MHD z Pardubic se začátek o 15 minut posouvá - sraz vyjímečně až ve 14:45 hod.   

V zimním období je nutná předchozí přihláška formou SMS v den konání nejpozději ve 13:00 hodin. Kurz se bude konat pouze při minimálním počtu tří přihlášených. V případě zrušení kurzu pro malý počet zájemců bude přihlášeným odeslána po 13:00 hod. SMS. Pokud SMS nepřijde, kurz se koná. Děkuji za pochopení.

__________________________________________________________________________________________

Není-li u lekce uvedeno jinak, tempo bude přizpůsobené účastníkům, kteří se sejdou. Lekce je vhodná i pro začátečníky bez zdravotních omezení s minimálně průměrnou fyzickou kondicí. Pokud Vám místo srazu není jasné, napište, upřesním.

Cena jedné lekce ( první lekce = výuka a nelze platit z předplatného)..............150,- Kč

Předplatné na pět lekcí.................................................................500,- Kč

Případné zapůjčení NW holí k výše uvedeným cenám ZDARMA.

SLEVA: Předplatné na pět lekcí s vlastními holemi zakoupenými u nás.............200,- Kč

 

 

 
TOPlist