Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Aktuality, fotky, komentáře:

Akce Nordic Walking

U víkendových akcí je pro závaznou rezervaci místa nutné vyplnit přihlášku a zaplatit zálohu. Příjem přihlášek je při vyprodání rezervované ubytovací kapacity ukončen a dále je možné hlásit se jen na místa náhradníků. U jednodenních akcí se záloha neplatí. Jednodenní akce se konají při minimálním počtu pěti přihlášených a v případě nepříznivého počasí mohou být přeloženy na jiný termín nebo zrušeny. Zapůjčení holí je nutno objednat předem. Kdo má předplatné lekcí NW, jednodenní akce platí odečtením dvou lekcí z předplatného, není-li uvedeno jinak.

Rezervace: SMS na tel.:732737985 nebo E-mail: jitka.sikulova@centrum.cz  

 

22.-24.3.19 - Wellness pro zámeckou paní         Cena: 2.500,- Kč

Přihlášky do 31.12.18 budou slosovány o 30 minutovou masáž - výběr ze tří variant.

Při úhradě zálohy do 31.12.18 bude poskytnuta sleva 200,- Kč

Ubytování: Zámecký hotel Hrubá Skála, Český Ráj

  

První NW víkend v roce je již tradičně ve znamení hýčkání a relaxace. Dopřejme si wellness a ubytování na zámku Hrubá skála a užijme si víkend v ( Českém ) ráji. V pátek se projdeme po malebných skalních vyhlídkách v bezprostřední blízkosti hotelu a užijeme si hotelový Eden Spa - parní lázeň, finskou saunu a masáže. V sobotu nás čeká celodenní výlet na Trosky a po návratu opět zámecké hýčkání. V neděli naše kroky zamíří k Valdštejnu. Čeká nás víkend na pohodu, krásné a nenáročné trasy vhodné na rozjezd do další hůlkařské sezóny.

Ubytování s polopenzí je zajištěno na zámku Hrubá skála, v hotelové depandanci, která bude celá vyhrazená pro naší skupinu. 3 - 6 L pokoje, sociální zařízení společné na chodbě. Stravování v hotelové restauraci, snídaně bufetový stůl, večeře servírovaná - výběr z variant, je zajištěna bezlepková i vegetariánská strava, tři chody. V ceně pobytu je pro každého hodinový vstup do hotelového wellness Eden Spa a 25 minut masáže na výběr z těchto variant: aroma masáž ( šíje nebo zada), hedvábné ruce ( pelling + zábal + masáž rukou), šťastná chodidla ( pelling + zábal + masáž).

Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí, program NW včetně případné výuky a korekcí, 60 minut v hotelovém Eden Spa, 25 minut pocedúra dle vlastního výběru ze tří variant.

Cena nezahrnuje: dopravu ( z Pardubic bude zajištěna zvýhodněná společná), případné vstupy, dokoupené masážní procedúry, koupele a zábaly

Příplatky: zapůjčení NW holí... 100,- Kč ( vratná kauce 1.000,- Kč)

Slevy: včasné přihlášení do 31.12.18.... sleva 200,- Kč

 

12.-14.4.19 - České středohoří                     Cena: 2.250,- Kč

Přihlášky do 31.1.19 budou slosovány o 30 minutovou masáž - výběr ze tří variant.

Při úhradě zálohy do 31.1.19 bude poskytnuta sleva 200,- Kč

Ubytování: Oparno, Černodolský mlýn

 

Víkend plný aktivního pohybu v Oparenském údolí v Českém středohoří. Malebná krajina sopečných kopců má jistě co nabídnout. Během víkendu vystoupáme na Lovoš a Milešovku, nezapomeňte čelovku, v případě příznivého počasí si na jeden z výstupů přivstaneme a pokocháme se východem slunce. Projdeme se i malebnou soutěskou Porta Bohemica podél Labe a svezeme se přívozem na protější břeh. Zde bude možnost ochutnat některé z místních vín. Během víkendu se také naučíme cvičební sestavu císařského čchikungu pro dlouhověkost. 

Ubytování s polopenzí bude v romantickém penzionu Černodolský mlýn ve 2l - 4L pokojích s vlastním příslušenstvím. Snídaně formou bufetového stolu, večeře servírovaná.

Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí, program NW vč. případné výuky a korekcí, cvičení

Cena nezahrnuje: dopravu ( bude zakoupena společná jízdenka na vlak) a případné vstupy

Příplatky: zapůjčení NW holí.... 100,- Kč ( vratná kauce 1.000,- Kč)

Slevy: včasné přihlášení do 31.1.19..... sleva 200,- Kč

 

16.5.-21.5.19 - NW Ukrajina - Verchovina           Cena: 4.300,- Kč

  

NW + poznávací zájezd do Zakarpatí. Z Pardubic odjezd vlakem ve čtvrtek ve večerních hodinách, příjezd do Mukačeva v pátek v poledne. Projdeme si Mukačevo a budeme pokračovat autobusem v poznávání Zakarpatí. Mj. se vykoupeme  v termálních pramenech, prohlédneme si výrobu sýrů a ochutnáme je, stejně jako některý z místních minarálních pramenů. V podvečer se ubytujeme ve středisku Pylypec pod poloninou Boržava. Tam nás čekají krásné trasy pro sobotní a nedělní NW. V pondělí přejedeme do Užhorodu a zbytek dne věnujeme prohlídce tohoto krásného města. Ochutnáme místní gastronomii, posedíme v některé z místních kavárniček, projdeme památky a ve večerních hodinách odjedeme zpět do ČR. Příjezd vlaku do Pardubic v úterý brzy ráno.

Cena zahrnuje: Ubytování v penzionu ( 2L a 3L pokoje) s polopenzí, přesuny v rámci Ukrajiny, vstupné na termální koupaliště, výjezd lanovkou na poloniny, služby průvodce na Ukrajině, program Nordic Walking.

Cena nezahrnuje: dopravu ( Pardubice-Mukačevo a Užhorod-Pardubice, bude zajištěna skupinová jízdenka, cesta Pardubice-Košice i zpět lehátkovým vozem a dále navazujícím autobusem. Cena bude známa dva měsíce předem, odhad nyní 1.500,- Kč), vstupy mimo uvedené, individuální relaxaci ( sauna, čany, masáže), stravování mimo uvedené.

Příplatky: 100,- Kč.....zapůjčení NW holí ( vratná kauce 1.000,- Kč)

 

Další akce budou postupně doplňovány. 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist