Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Aktuality, fotky, komentáře:

Akce Nordic Walking

U víkendových akcí je pro závaznou rezervaci místa nutné vyplnit přihlášku a zaplatit zálohu. Příjem přihlášek je při vyprodání rezervované ubytovací kapacity ukončen a dále je možné hlásit se jen na místa náhradníků. U jednodenních akcí se záloha neplatí. Jednodenní akce se konají při minimálním počtu pěti přihlášených a v případě nepříznivého počasí mohou být přeloženy na jiný termín nebo zrušeny. Zapůjčení holí je nutno objednat předem. Kdo má předplatné lekcí NW, jednodenní akce platí odečtením dvou lekcí z předplatného, není-li uvedeno jinak.

Rezervace: SMS na tel.:732737985 nebo E-mail: jitka.sikulova@centrum.cz  

 

25.11. - Adventní NW na Kuks                Cena: 200 Kč/ 2x předpl.

Sraz: Pardubice vlakové nádraží, hala - schodiště u odjezdů 8:50

Poslední NW výlet v roce má již tradičně téma nadcházejícího adventu. Protože velmi rády vzpomínáme hlavně na ten loňský, zopakujeme ho s pozměněnou trasou. Vydáme se ze Dvora Králové a přes Braunův Betlém a křížovou cesstu dojdeme příjemnou cca 10 km nenáročnou trasou až na Kuks. Cestou se zastavíme na oběd. Pod Kuksem projdeme adventní řemeslné trhy, nakoupíme drobné dárky a ochutnáme z horkých nápojů nebo si prohlédneme hospitál Kuks a Braunovy sochy cností a neřestí. Návrat do Pardubic v 16:55 hod.

Cena zahrnuje: program NW včetně případné výuky nebo korekcí

Cena nezahrnuje: dopravu ( bude zakoupena společná jízdenka na vlak) a případné vstupy

Příplatky: zapůjčení NW holí.... 100,- Kč ( vratná kauce 1.000,- Kč)

 

16.5.-21.5.19 - NW Ukrajina

Náhrada za podzimní zrušený termín. Z Pardubic odjezd vlakem ve čtvrtek ve večerních hodinách, příjezd do Užhorodu v pátek dopoledne. Celodenní autobusový výlet Zakarpatím. Na jednotlivých zastávkách navštívíme a projdeme si Mukačevo, vykoupeme se v termálních pramenech, prohlédneme si výrobu sýrů a můžeme degustovat vzorky místních vín. Podrobný program tohoto dne bude ještě upřesněn. Večer se ubytujeme ve středisku pod poloninou Boržava. Tam nás čekají krásné trasy pro sobotní a nedělní NW. V pondělí přejedeme zpět do Užhorodu a zbytek dne věnujeme prohlídce tohoto krásného města. Ochutnáme místní gastronomii, posedíme v některé z místních kavárniček, projdeme památky a ve večerních hodinách odjedeme zpět do ČR. Příjezd vlaku do Pardubic v úterý brzy ráno.

Cena tohoto pobytu bude vypsána první týden v lednu. Předběžně přihlášeným přijde cena automaticky na email.

 

Další akce budou postupně doplňovány. 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist