Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Aktuality, fotky, komentáře:

Akce Nordic Walking

U víkendových akcí je pro závaznou rezervaci místa nutné vyplnit přihlášku a zaplatit zálohu. Příjem přihlášek je při vyprodání rezervované ubytovací kapacity ukončen a dále je možné hlásit se jen na místa náhradníků. U jednodenních akcí se záloha neplatí. Jednodenní akce se konají při minimálním počtu pěti přihlášených a v případě nepříznivého počasí mohou být přeloženy na jiný termín nebo zrušeny. Zapůjčení holí je nutno objednat předem. Kdo má předplatné lekcí NW, jednodenní akce platí odečtením dvou lekcí z předplatného, není-li uvedeno jinak.

Rezervace: SMS na tel.:732737985 nebo E-mail: jitka.sikulova@centrum.cz  

              

7.-9.9. - Bělský Dvůr, Broumovsko                     Cena: 1.900,- Kč

Předběžně rezervovaná celá kapacita ubytování. Prosím všechny, co se hlásili, aby poslali vyplněnou přihlášku se zálohou co nejdříve. Ostatní se zatím hlaste na místa náhradníků.

Všechny závazné přihlášky do 30.6. budou slosovány o 30 min. masáž :-) 

​ ​ 

Po roce se na Vaše výslovné přání vrátíme do skvělého penzionu u Laubových, odkud naše kroky povedou tentokrát do CHKO Broumovsko. S hůlkami v ruce budeme v sobotu i v neděli objevovat a užívat si krásu místní krajiny. V sobotu a v neděli ráno se vrátíme k sestavám pro pružnou páteř, které jsme cvičily v Beskydech a přidáme si další části.

Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí, cvičební lekce, program Nordic Walking včetně případné výuky nebo korekcí.

Cena nezahrnuje: dopravu ( možná zvýhodněná skupinová přeprava vlakem) a případné vstupy

Příplatky: 100,- Kč... zapůjčení NW holí na celý pobyt ( vratná kauce 1.000,- Kč)

 

PŘIPRAVUJE SE:

19.-21.10.- Dolní Kounice, NW s vínem

Hotel Vinum Coeli

Tradiční podzimní NW víkend, který spojuje poznávání krásy moravské krajiny s večerní degustací místních vín. Sobotní trasa nás provede malebnou krajinou podél řeky Jihlavy z Dolních Kounic do Ivančic, rodiště slavných rodáků Alfonse Muchy a Vladimíra Menšíka.  

 

Další akce na rok 2018 budou postupně doplňovány. 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist