Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Aktuality, fotky, komentáře:

Akce Nordic Walking

U víkendových akcí je pro závaznou rezervaci místa nutné vyplnit přihlášku a zaplatit zálohu. Příjem přihlášek je při vyprodání rezervované ubytovací kapacity ukončen a dále je možné hlásit se jen na místa náhradníků. U jednodenních akcí se záloha neplatí. Jednodenní akce se konají při minimálním počtu pěti přihlášených a v případě nepříznivého počasí mohou být přeloženy na jiný termín nebo zrušeny. Zapůjčení holí je nutno objednat předem. Kdo má předplatné lekcí NW, jednodenní akce platí odečtením dvou lekcí z předplatného, není-li uvedeno jinak.

Rezervace: SMS na tel.:732737985 nebo E-mail: jitka.sikulova@centrum.cz  

              

25.-27.5. - Malenovice, Beskydy - sportovní NW    Cena: 1.900,- Kč

1 volné místo

Při závazné přihlášce do 31.1.18 sleva 200,- Kč + bonus: zařazení do slosování o masáž 30 minut, výběr ze tří variant.

Na jaře do toho pořádně šlápneme, uděláme něco pro své zdraví, pokocháme se krásnou krajinou Beskyd a užijeme si pořádnou porci zábavy v pravé horské roubence. Během víkendu nás čekají krásné trasy po známých i méně známých místech CHKO Beskydy. Program doplníme workshopem: Páteř - základ zdraví. Pokud bude zájem, sejdeme se v sobotu i v neděli ráno ke společnému cvičení venku.

Stylové horské ubytování v roubence v Malenovicích, kde bude ubytována jen naše skupina, skýtá i možnost příjemného večerního posezení s kytarou. Vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením v patře, společenský prostor s vybavenou kuchyňkou v přízemí. Stravování formou polopenze v rámci ubytovacího areálu.

Cena zahrnuje: Ubytování s polopenzí, program Nordic Walking včetně výuky a případných korekcí, doplňkový program vč. rehabilitačního workshopu.

Cena nezahrnuje: Dopravu ( pro zájemce společná přeprava vlakem) a případné vstupy

Příplatky: Zapůjčení NW holí....100,- Kč ( vratná kauce 1.000,- Kč)

Slevy: Závazná přihláška do 31.1.18...200,- Kč + bonus: losování o výherce masáže v délce 30 minut - výběr ze tří variant

 

8.-10.6. - Pohybový seminář Zvičina                  Cena: 2.990,- Kč

Při závazné přihlášce dvojice do 16.4.18 sleva 200,- Kč/ os. Všechny závazné přihlášky do 16.4. budou slosovány o dárkový poukaz na hodinovou relaxační masáž a o dárkový poukaz na hodinové ošetření shiatsu.

 

Pohybový seminář je pořádán společně s Pavlem Kadlecem, cvičitelem jógy a terapeutem shiatsu a shintai. Nordic Walking tentokrát nebude dominující náplní pobytu tak jak jste na mých programech zvyklí. Čeká nás víkend hravého cvičení s prvky qigongu a jógy, vysvětlíme a vyzkoušíme si práci s energií, která je podstatou těchto cvičení a budeme se věnovat stabilizaci postoje a správné mechanice pohybu. Naučíte se, jak si snadno a správně uvolnit a protáhnout své tělo a jak poznané principy využívat v každodenním životě. Společně se projdeme zdejší malebnou krajinou a důraz bude kladen na výuku a korekci techniky Nordic Walking včetně kompenzačních cvičení. Pobyt je vhodný i pro začátečníky.

Hotel pod Zvičinou, kde budeme ubytováni, má dlouhou a zajímavou historii a byl znám jako klimatické lázně. Za hotelem se nachází Mariánský pramen, který byl pro své léčivé účinky vyhledáván už v 17. století. Od hotelu je nádherný výhled na Krkonoše a podkrkonošská údolí. Místo je jak stvořené pro relaxaci a cvičení sestav na uvolnění těla a mysli.

Ubytování s polopenzí je připraveno v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím. Z důvodu plánovaných individuálních korekci je rezervovaný počet míst malý a nebude už navýšen. V případě zájmu si rezervujte své místo včas.

Cena zahrnuje: Ubytování s polopenzí, cvičební lekce v malé skupině s individuálním přístupem, program Nordic Walking včetně výuky a korekcí, svoz zavazadel od doporučeného spoje z ŽST Bílá Třemešná na hotel a zpět.

Cena nezahrnuje: dopravu ( dobré vlakové spojení, možná společná přeprava na zvýhodněné skupinové jízdné)

Příplatky: 100,- Kč... zapůjčení NW holí na celou dobu pobytu ( vratná kauce 1.000,- Kč)

 

Dále se připravují tyto víkendové pobyty:

7.-9.9. - Bělský Dvůr, Broumovsko

Po roce na Vaše výslovné přání se vrátíme do skvělého penzionu u Laubových, odkud naše kroky povedou tentokrát do CHKO Broumovsko. Zatím zde uvádím pouze jako informaci o rezervovaném termínu.

 

Ceny, podrobnosti k programu a další akce na rok 2018 budou postupně doplňovány.

 

 

 

 

 

 

TOPlist