Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Aktuality, fotky, komentáře:

Akce Nordic Walking

U víkendových akcí je pro závaznou rezervaci místa nutné vyplnit přihlášku a zaplatit zálohu. Příjem přihlášek je při vyprodání rezervované ubytovací kapacity ukončen a dále je možné hlásit se jen na místa náhradníků. U jednodenních akcí se záloha neplatí. Jednodenní akce se konají při minimálním počtu pěti přihlášených a v případě nepříznivého počasí mohou být přeloženy na jiný termín nebo zrušeny. Zapůjčení holí je nutno objednat předem. Kdo má předplatné lekcí NW, jednodenní akce platí odečtením dvou lekcí z předplatného, není-li uvedeno jinak.

Rezervace: SMS na tel.:732737985 nebo E-mail: jitka.sikulova@centrum.cz  

              

16.-18.3.18- Bechyně - lázeňský NW                 Cena: 2.500,- Kč

Při závazné objednávce do 22.12.17 bude poskytnuta sleva 200,- Kč a zařazení do losování o bonusovou masáž v délce 30 min. dle vlastního výběru z více variant.

Víkendy Nordic Walking v roce 2018 začneme již tradičně: Lázeňským hýčkáním a nenáročnou NW trasou, prostě na pohodu :-) Odpočívat a ladit kondici budeme tentokrát v méně známém, ale klidném a malebném lázeňském centru v Bechyni nedaleko Tábora. Tam také, nenáročnou trasou podél řeky Lužnice, povedou naše kroky při sobotním celodenním Nordic Walkingu. Cestou uvidíme dva unikátní mosty přes řeku Lužnici, zříceninu hradu a další zajímavosti. Prohlédneme si i historické centrum města Tábora. Páteční i sobotní večer je vyhrazen pro odpočinek a lázeňskou péči. Čeká nás masáž a perličková koupel se suchým ovinem. V neděli si prohlédneme Bechyni a blízké okolí.

Ubytování s polopenzí a procedurami je připraveno v lázeňském domě Božena v lázeňském centru Jupiter v 2L a 3L pokojích s příslušenstvím.

Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí, lázeňské procedury - perličková koupel + suchý ovin a 30 minut masáže, program Nordic Walking včetně případné výuky a korekce techniky.

Cena nezahrnuje: dopravu ( pro zájemce společná zvýhodněná přeprava vlakem) a případné vstupy.

Sleva + bonus: sleva 200,- Kč a zařazení do slosování o masáž 30 min. nad rámec plánovaných procedur pro závazně přihlášené do 22.12.17

Příplatky: 100,- Kč....zapůjčení NW holí ( vratná kauce 1.000,- Kč)

 

Dále se připravují tyto víkendové pobyty:

25.-27.5. - Malenovice, Beskydy - sportovní NW

Krásné stylové ubytování v roubence v Malenovicích s dopňkovým programem z oblasti regenerace. Velký společenský prostor chalupy, kde bude ubytována jen naše skupina, skýtá i možnost příjemného večerního posezení s kytarou. S hůlkami pak dobudeme známé Beskydské vrcholy a pokocháme se krásnými výhledy.

7.-9.9. - Bělský Dvůr, Broumovsko

Po roce na Vaše výslovné přání se vrátíme do skvělého penzionu u Laubových, odkud naše kroky povedou tentokrát do CHKO Broumovsko. Zatím zde uvádím pouze jako informaci o rezervovaném termínu.

 

Ceny, podrobnosti k programu a další akce na rok 2018 budou postupně doplňovány.

 

 

 

 

 

 

TOPlist