Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Aktuality, fotky, komentáře:

Akce Nordic Walking

U víkendových akcí je pro závaznou rezervaci místa nutné vyplnit přihlášku a zaplatit zálohu. Příjem přihlášek je při vyprodání rezervované ubytovací kapacity ukončen a dále je možné hlásit se jen na místa náhradníků. U jednodenních akcí se záloha neplatí. Jednodenní akce se konají při minimálním počtu pěti přihlášených a v případě nepříznivého počasí mohou být přeloženy na jiný termín nebo zrušeny. Zapůjčení holí je nutno objednat předem. Kdo má předplatné lekcí NW, jednodenní akce platí odečtením dvou lekcí z předplatného, není-li uvedeno jinak.

Rezervace: SMS na tel.:732737985 nebo E-mail: jitka.sikulova@centrum.cz  

 

19.-21.10.- Dolní Kounice, NW s vínem              Cena: 2.800,- Kč

Hotel Vinum Coeli****

Bonus: Všechny závazné přihlášky do 31.8. budou slosovány o 30 min. masáž :-)

​   

Tradiční podzimní NW víkend, který spojuje poznávání krásy moravské krajiny s večerní degustací místních vín. Sobotní trasa nás provede malebnou krajinou podél řeky Jihlavy z Dolních Kounic do Ivančic, rodiště slavných rodáků Alfonse Muchy a Vladimíra Menšíka. V neděli projdeme Dolní Kounice a blízké okolí. Prohlédneme si zejména zříceninu kláštera Rosa Coeli,který se řadí k nejvýznamnějším středoevropským stavbám vrcholné gotiky. Patří i mezi významná tzv. silová a léčivá místa a pobyt zde prý přináší rychlé získání energie, rekonvalescenci a překonání bolesti. Sami vyzkoušíme, jestli budou tyto energie působit i na nás :-)

Ubytování se snídaní je připraveno v hotelu Vinum Coeli. 2L a více lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím. Na sobotní večer je připravena degustace místních vín s občerstvením.

Cena zahrnuje: ubytování se snídaní, degustaci místních vín s občerstvením, program Nordic Walking vč. případné výuky a korekcí.

Cena nezahrnuje: jídlo mimo uvedené, dopravu ( z Pardubic bude organizována doprava na skupinovou jízdenku vlakem), případné vstupy.

Příplatky: 100,- Kč... zapůjčení NW holí ( vatná kauce 1.000,- Kč) 

 

Další akce na rok 2018 budou postupně doplňovány. 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist