Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Máte Nordic Walking rádi, ale občas by to chtělo jiný odpočinek? Trochu si zalenošit, jen tak se natáhnout na lehátko a užít si příjemnou masáž? Bylinnou parní lázeň nebo rolletic? Tak přijďte, těším se na Vás! Moje masážní studio snadno najdete v centru Pardubic. Podrobné informace a ceníky k poskytovaným službám najdete na:

www.masaze-sikulka.cz  

   

NOVINKA - prodej úklidových prostředků Eudorex v masážním studiu:

Podrobné informace ke zboží najdete zde: http://www.masaze-sikulka.cz/prodej/

Pro výrobky Eudorex je využívána směs polyesterových a polyamidových mikrovláken, která je v oblasti čištění a úklidu velmi efektivní. Vlákna vstupují i do těch nejjemnějších pórů na čištěné ploše a mechanicky odstraňují nečistoty a bakterie, a to nejlépe na sucho nebo jen s použitím vody. Díky tomu nemusíte vůbec používat drahé čisticí prostředky. Do každodenního úklidu tak vnášejí úplně nový standard.

PŘEDNOSTI VÝROBKŮ EUDOREX:

  • Přitahují a účinně zachycují prach a roztoče díky elektrostatickému náboji. Bez chemie odstraní až 99% bakterií a alergenů.
  • Skvěle sají nečistoty z každé plochy díky svým unikátním absorpčním schopnostem. Zanechají plochu dokonale čistou, lesklou a suchou.
  • Lze je prát i vyvářet. Mají dlouhou životnost a díky vyloučení chemických prostředků z úklidu i velmi ekonomický a ekologický provoz.

Baví mě dělat Váš život příjemnější.Vyzkoušejte si snadný úklid s profesionálními výsledky.

 


 

 

 

TOPlist